Human Design Česky

Human Design je velice efektivní nástroj, který vám ukáže, jak respektovat vaši jedinečnost a naučí vás žít podle vašich hodnot v PODNIKÁNÍ a vašem ŽIVOTĚ

Žijte podle své vnitřní pravdy, naučte se správně rozhodovat a plňte si své podnikatelské a životní VIZE. Provedu vás do hloubek vašich jedinečných darů a talentů a pomohu vám je rozvinout.

Ohodnoceno 5 hvězdiček z více než 250 privátních konzultací
Human Design

Jednorázová

AKTIVAČNÍ KONZULTACE

90 minut společného času
On-line setkání
Intuitivně sestaveno dle potřeb klientky
SELF-LEADERSHIP BY DESIGN ™
Vhodné pro všechny energetické typy
Pracovní sešit

Human Design kniha

Konzultace je ideální pro všechny, kteří momentálně stojí na pracovní/podnikatelské/životní křižovatce a zjistili, že jim dosavadní “strategie” přestaly fungovat, chtějí změnu a mají ODVAHU dělat věci jinak.

Dostali jsme se do bodu, kdy všeobecné strategie toho, jak fungovat a dělat věci už jsou minulostí a čím dál tím víc chápeme, že je důležité jít si SEBEVĚDOMĚ a nekompromisně vlastní cestou.

  • Cestou, která dává smysl nám
  • Cestou, která podporuje naši energii, dary a talenty
  • Cestou, která respektuje a oslavuje naši jedinečnost a odlišnost
  • Cestou, kde nepotřebujeme žádnou oporu zvenčí, ale umíme se SEBEJISTĚ opřít sami o sebe
  • Cestou, kde bezpodmínečně věříme každému našemu rozhodnutí

Tato cesta je tu i pro vás…

Jak to vypadá, když umíte SEBEVĚDOMĚ vést sami sebe a jste schopni dělat pro vás správná rozhodnutí?

  • Otevře se vám cesta k přirozené prosperitě, úspěchu, podporujícím vztahům a expanzivní energii v životě
  • Umíte žít v lehkosti podle sebe a přestanete mít potřebu “zapadat” a dělat věci, které s vámi nejsou v souladu
  • Záříte, máte energii na rozdávání a jste magnetem a inspirací pro ostatní
  • Jste hrdí na to kdo jste a to, jak se rozhodujete, jdete vlastní cestou, která pro ostatní nemusí být logická a dávat smysl

Nahlédněte společně se mnou na vaši jedinečnost, odlišnost, unikátní potenciál a poslání a pochopte, jak zapadají do kontextu vašeho podnikání, zdraví, vztahů a života.

Berte vaši JEDINEČNOST A ODLIŠNOST jako dar a ŽIJTE JE.

Při aktivační konzultaci pochopíte vaši specifickou energii, vaše jedinečné dary, talenty a vaše poslání v tomto životě.

Dozvíte se, jak to vypadá, pokud se rozhodujete správně a jednáte v souladu sami sebou, zároveň si zvědomíte vaše největší výzvy

Pochopíte, jaký vliv máte na ostatní a jak ostatní vnímají vás

Zjistíte, jaký je váš ideální a efektivní způsob komunikace

Dostanete praktické tipy pro nastavení vašeho optimálního zdraví a energie na úrovni mysli i těla Necháme si prostor pro vaše otázky

Po konzultaci budete mít jasno v dalších krocích a směru, a vědět, jak informace z konzultace pro sebe prakticky využívat ve vašem podnikání, životě a vztazích.

Konzultace je ideální pro všechny, kteří momentálně stojí na pracovní/podnikatelské/životní křižovatce a zjistili, že jim dosavadní “strategie” přestaly fungovat a chtějí změnu a dělat věci jinak.

Z konzultace vám zůstává doživotní audio / video záznam plus pracovní workbook pro integraci a ukotvení nabytých informací.

Human Design je velice efektivní nástroj, který vám ukáže, jak respektovat vaši jedinečnost a naučí vás žít podle vašich hodnot v PODNIKÁNÍ a vašem ŽIVOTĚ.

do konce prosince 2023 za cenu 5 490,-

Poznej Svůj Human Design

a staň se svým nejautentičtějším Já

People working on laptops

Human Design Česky

ŽIVOT A PODNIKÁNÍ V INTEGRITĚ.

Human design nám pomocí data, hodiny a místa narození poskytuje pohled na naše unikátní dary, talenty a potenciál, které máme možnost v tomto životě naplno rozvinout. V momentě, kdy se vydáme na cestu podle naší HUMAN DESIGN MAPY*, máme možnost nechat za sebou vše, co nám nepatří a žít tak naplněný život plný prosperity a harmonických vztahů.

MANIFESTOR Má přirozenost je v iniciování a vytváření hybné síly nových projektů a nápadů. Nejlíp se cítím, když si jdu nekompromisně svou vlastní cestou a nečekám na svolení od ostatních. Nejefektivnější jsem, když informuji všechny kolem o mých rozhodnutích. Můj život je plný klidu, času na odpočinek a kreativní proces.

PROJEKTOR Mou předností je přirozený talent provázet a vést ostatní, do hloubky chápat a zefektivňovat procesy a projekty. Úspěch mi zajišťuje víra, že správní lidé, příležitosti a pozvánky si ke mne vždy najdou cestu. Nejefektivnější jsem, když se věnuji tomu, co mne fascinuje, nebojím se to sdílet se světem a dovoluji počkat na ty správné příležitosti. Můj život je plný odpočinku a jednoduchosti.

GENERÁTOR Miluji tvořit s energií a rozdávat radost do světa tím, že dělám to, co miluji. Nejefektivnější jsem, když se propojím pouze s tím, čemu mé tělo říká jasné ANO a nebojím se říci NE tomu, co mne nenadchlo. Můj život je plný radosti, hluboké spokojenosti, kreativity a jasných hranic.

MANIFESTUJÍCÍ GENERÁTOR Mou předností je překračovat jakékoliv limity a status quo. Přináším svěží energii lidem kolem sebe a do projektů, kterým mé tělo říká jasné ANO. Jsem nejefektivnější, když přijmu naplno svou multipotencionalitu, odvážnou a zvídavou povahu. Můj život je plný nových cest a směrů.

REFLEKTOR Mou rolí je být upřímným zrcadlem pro svou komunitu, prostředí a projekty, ve kterých se pohybuji. Nejefektivnější jsem v momentě, kdy žiji přítomným okamžikem, obklopen pro mne správnými lidmi. Můj život je plný radostných překvapení a dostatku času pro sebe a má rozhodnutí

JE ČAS PRO RADIKÁLNÍ ZMĚNU ?

Human Design je velice efektivní nástroj, který vám ukáže, jak respektovat vaši jedinečnost a naučí vás žít podle vašich hodnot v podnikání a vašem životě.